Open Space - Uprising Space (S2)
Te még nem vagy tagja az oldalnak, vagy csupán nem vagy bejelentkezve.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (8 fő) Kedd Aug. 18, 2015 3:37 pm-kor volt itt.
Barátoldalak
Barát oldalaink:
Neminra Világa

Mellék vállalkozásunk:
Top posting users this week

Top posting users this month
Proteus

F06MG19

Poll

Open Space S2 Prológus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Open Space S2 Prológus

Témanyitás by Proteus on Pént. Márc. 10, 2017 8:58 pm

Open Space Prológus

„-Aligha ismerlek, de követtelek. Csillagról csillagra, bolygóról bolygóra. De miért? Magam sem tudom, egyszerűen tudtam, hogy veled kell tartanom. Az életemet hagytam hátra, azért a jövőképért, amit te festettél elém. De már nem fogom koptatni az adattárolót tovább, amikor megtalálod a fájlt, addigra talán… már tudod, hiszen megtörtént. Ne bánkódj amiatt, ami történt. Ne merd magad okolni, csak lépj tovább és folytasd azt, amit elkezdtél.”

N’Thara Venko – Kapitány naplójából a Gelis Prime ütközet előtti utolsó bejegyzése, melyet testvérének írt, aki Flotta Admirálisi rangban volt. A testvérpár 2098-ban hunyt el. Mindketten a Gelis Prime-i csatában haltak meg. Ez volt az első konfliktus, mely a Függetlenségi Háborút indította el. A Gelis Prime nem szabadult fel egészen 2109-ig. Ma már a planéta és népe szabadságban és igazságban él, a Dah elnyomók egy olyan néppel kerültek szembe, akik rokonságban élnek az emberi fajjal.
Információk:
A játék induló éve 2145 körülre lesz téve, mikor csendesülni látszik a Függetlenségi háború. A frakciók elgyengülnek és népszerűtlenné válnak. A szabadság és a galaktikus béke meghatározó idalizmussá válik, az Ihidárok és a Dahok közti ellehetetlenített diplomácia viszont, talán egy újabb háborúba sodorja, a kihülő félben lévő galaxist. Egyezmények és ígéretek ezek kötik már csak össze a Krónusz szövetségét, míg a Molati szövetséget a hatalom és az elnyomás. Vajon melyik frakció jön ki győztesként?
Proteus
Vezető
Vezető

Hozzászólások száma : 1032

Felhasználó profiljának megtekintése http://opnspacehu.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére