Open Space - Uprising Space (S2)
Te még nem vagy tagja az oldalnak, vagy csupán nem vagy bejelentkezve.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (8 fő) Kedd Aug. 18, 2015 3:37 pm-kor volt itt.
Barátoldalak
Barát oldalaink:
Neminra Világa

Mellék vállalkozásunk:
Top posting users this week

Top posting users this month
Proteus

F06MG19

Poll

Üdvözletem

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Üdvözletem

Témanyitás by Néhány apróság on Csüt. Okt. 29, 2015 4:49 pm

Üdv mindenkinek. ez egy nagyon érdekes és fantáziadús oldal. Jó ideje olvasgatom és jól szórakozom közben. Az űrhajókkal kapcsolatban lenne pár kérdésem. Lehet a listán kívül egyedi űrhajót létrehozni? Természetesen admini elbírálással és árazással.

A másik, hogy lehet-e a nagyobb hajókra vonósugarat szerelni?

Nagyobb űrhajók ellen célszerű itt is célzottan támadni? Mondjuk először a pajzsgenerátort célba venni, hogy megszűnjön utána vagy a fegyverek vagy a hajtóművek likvidálni.
Egyenlőre ennyi. Ha esetleg olyat kérdeztem ami egyértelmű vagy le van írva elnézést kérek értük. Mindent elolvastam, de lehet apróságokat elfelejtettem.

Néhány apróság
Vendég

Vissza az elejére Go down

Re: Üdvözletem

Témanyitás by F06MG19 on Csüt. Okt. 29, 2015 5:31 pm

Nos. Ha rosszul mondok valwmit Prot úgy is kijavít.

Elvileg lehet. bár hortelen nem vagyok benne biztos. Abbam viszont igen, hogy alkatrészekből készíthetsz, amiből én azt vontam le, hogy mrgvalósítható.

A 47 es robot roncsvadásznak készül így valószínűsítem, hogy kisebbre  is akár Smile

A harcban a kijátszáson múlik. De a pajzsot úgy ahogy van szét kell lőnöd. Utána arra célzo amire akarsz. onnantól a mesélőn, és a másikon múlik minden. Meg a szerencséden persze Wink
F06MG19
Szint - 21
Szint - 21

Hozzászólások száma : 574

Felhasználó profiljának megtekintése

Témanyitás by Üdvözletem on Csüt. Okt. 29, 2015 5:58 pm

Nagyon szépen köszönöm. Azért kérdeztem a pajzsgenerátort mert én úgy gondoltam ha az ép akkor a pajzsot egy idő után újra fel tudja húzni. Még egyszer mindent köszönök és elnézést kérek ha kellemetlenkedtem.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by F06MG19 on Csüt. Okt. 29, 2015 6:05 pm

mérnököknél van a hajóra pajzs regen bónusz. így valóban Smile
F06MG19
Szint - 21
Szint - 21

Témanyitás by Üdvözletem on Csüt. Okt. 29, 2015 9:11 pm

Szeretnék még egy apróságot. Milyen érzékeny a vezetőség a helyesírásra? Sajnos nem vagyok valami jó benne de mindig használok Word-öt és többször átnézem szóval megteszem ami tőlem telik.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by MR.47 on Csüt. Okt. 29, 2015 9:19 pm

Szerintem nem lesz semmi gondod azzal, amit a szerkesztő kijavít és esetleg benne marad pár elírás, hiba, stb.

Célzottan lehet támadni, Werk első kalandjában például a vadászával neki ment kamikáze az egyik nagy vas kívül lévő berendezésein. A Dark Blue ki lett vonva a forgalomból, de az eszköz is. (Eddigre már le lett lőve a pajzs az NJK nagyhajók által.)

És lehet szerintem adminnal beszélni kreatív fejlesztés terén. Bár nem hajó, de fegyverek kategóriájában nekem lett egy lángszóróm, mely nem beárazott fegyver. Igazából kerútium gázpalackból építettem össze több reagon keresztül.

Aminek értelme van, azt Pro valószínűleg meg fogja adni.
MR.47
Szint - 15
Szint - 15

Hozzászólások száma : 321

Témanyitás by Üdvözletem on Csüt. Okt. 29, 2015 9:27 pm

Mindenkinek mindent köszönök.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by Üdvözletem on Csüt. Okt. 29, 2015 9:29 pm

Majd elfelejtettem. Lehet tudni, hogy az egyes fajok, hogy viszonyulnak egymáshoz? Mi a véleményük a másikról? Még egyszer mindent köszönök.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by MR.47 on Csüt. Okt. 29, 2015 9:45 pm

Hát ez nehéz ügy. Mert ügye az én Werk multi karim torixan és mindenkihez jól viszonyul. Ha renegáció párti. De mégis hogy viszonyul egy emberhez? Kollektíve mindegyiket csavargónak tartja, mert nincs igazi otthonuk. Ami volt, azt tönkre tették és aki még nem hagyta el, csak azért van, mert még nem volt rá módja. Egy Terkon Szövetség alkalmazásában álló embert ellenségnek tekint. Egy GöBöst szintén. Ha kereskedelmi űrhajón van, akkor csak egy személyzetet, akit ki kell iktatni, hogy elfoglalja a hajót.
De saját hajója fedélzetén szereti őket, mert általában jó az ingerküszöbük, gyengék és így könnyen elnyomhatóak szerinte. Jó néhány erősebb felépítésű fajjal szemben. És a semleges státuszú karakterekkel általában nem rosszindulatú, nagyon is elképzelhető, hogy azok fel tudják használni céljaikra a kapitányt.

Az MI-ket fémfejűnek szokta mondani. Nagyon hasonló a véleménye róluk különböző helyzetekben. Általában többre értékeli őket, mint hogy szimplán szétlője és alkatrészeket értékesítsen a testükből.

Az alternatívban elindult 19-essel egy játék, aminek érdekes eleme lesz az, hogy ki milyen helyzetben hogyan viszonyul ezekhez a kérdésekhez.
MR.47
Szint - 15
Szint - 15

Témanyitás by Üdvözletem on Csüt. Okt. 29, 2015 9:58 pm

Köszönöm.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by Proteus on Csüt. Okt. 29, 2015 10:19 pm

Üdvözöllek az oldalon! 

Igen, a listán lévő hajókat többféle képen lehet bővíteni. Ötletdobozban nyitsz topicot, vagy a leghosszabb de IC befolyásos módszerrel felépítesz egy gyárat megtervezed, nyers anyaggyűjtés és persze a sorozatgyártás. Ez működhet bármilyen tárgynál, lehet akár az egy Energia Pajzs is. Ezeknél az épületeknél 2 féle bevétel van, mivel a játékosok nem biztos, hogy a te terméked vásárolnák, ezért meghatározott bevételt kap a céged naponta.

Vonósugár, persze lehet szerelni. A vonósugár létező dolog a nagytestű hajókon, hiszen befolyásolja a vadászgépek dokkolását, automatamódban.

A helyesírásért nem fogok senkit lehurrogni, hiszen én sem vagyok egy tökéletes író, de szeretem a játékstílust. A reagok hossza pedig minimum 5 sor, persze kivételes esetek ha egy kisebb cselekményt viszünk a játékba. 

A fajok többféle képen viszonyulhatnak, az előtörténeted szerint is. De nagy vonalakban általában, a szövetségeseik felé és olyanok felé nyitnak könnyen melyek kiemelték őket az űrkorszakba. A múlt viszont hatalmas tényező, főleg a Rodonok és a Pragonok között. Az emberiséget főképp a Tarian pusztulásához viszonyítják, hiszen a szülőbolygójukat pusztították el. Ezért megbízhatatlannak ítélték őket, és fejetlenül indultak a galaxisnak menekültként. Az emberek egy fiatalnak számító faj a galaxis életében. És elkötelezettségi problémáik miatt sem kedvelik őket, hiszen a Terkon Szektorban születtek, de rengeteg pártoltak át a Renegát oldalra, ami szintén csökkentette a megbecsülésüket. Viszont a Firgenek a galaxis kereskedő nagyhatalmait viszont minden egyes faj tiszteli, hiszen hadiflották nélkül képesek egy frakciót legyőzni. Ők semlegesnek számítanak. A Kriuszok, Fragirok, viszont erősen kötődnek a Terkonokhoz, hiszen a vallási és társadalmi nézeteik miatt elítélték a Hódítók tetteit. 

Egyébként nem okoztál kellemetlenségeket ! Smile
Proteus
Vezető
Vezető

Hozzászólások száma : 1032

Felhasználó profiljának megtekintése http://opnspacehu.hungarianforum.com

Témanyitás by Üdvözletem on Csüt. Okt. 29, 2015 10:36 pm

Csak azért kérdeztem az utolsót mert bizonyára vannak előítéletek más fajokkal szemben. Még csak gondolkodom a dolgon ezért kérdeztem annyit. Nincsenek konkrét terveim, de talán sikerül kitalálnom valamit. Ha esetleg mégsem sikerül akkor is mindent köszönök.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by Üdvözletem on Csüt. Okt. 29, 2015 10:54 pm

Szöget ütött valami a fejemben. Megszeretném kérdezni, hogy hol van leírva a gyár alapítása? Illetve lehet úgy cégem, hogy nincs cégem? Röviden kalandozással összeszedek egy nagyobb összeget, de nem tudom mit kezdjek vele. Ezért felfogadok valakit aki segít elkölteni a pénzt és ő alapít egy gyárat. Olyan jelentéktelen szerepe van (szerintem), hogy még NJK sem kell hozzá. Majdhogynem olyan lenne mint Calambo felesége. Sokat hallottunk róla, de még senki sem látta. Még nem biztos, de talán valami alakul vagy nem.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by Proteus on Csüt. Okt. 29, 2015 10:59 pm

A gyáralapítás jelenleg tényleg nincs leírva, de pár egyszerű licencel lehet majd megoldni. Illetve gyártási engedéllyel. Ameddig viszont nem alakul ki, egy kereskedőkből álló JK csoport. Addig NJK -k fognak foglalkozni a szállítással. A kérdésedre a válaszom pedig, a céget kell alapítani a gyárat pedig felépíteni. A cég alapítás pedig még nincs megfogalmazva de bárki számára elérhető. Lehet, még ma este lejegyzem az ehhez szükséges információkat.
Proteus
Vezető
Vezető

Hozzászólások száma : 1032

Felhasználó profiljának megtekintése http://opnspacehu.hungarianforum.com

Témanyitás by Üdvözletem on Csüt. Okt. 29, 2015 11:07 pm

Ráér nem olyan fontos nem azért mondtam, hogy most kell. Csak érdekesnek tűnik a cég ám egy karakterem sem az a vezető fajta. Még semmi konkrét ötletem nincs, de jól hangzik míg a karakter kalandozik addig az ügyvéd foglalkozik az anyagiakkal. Azt hittem nem lesz több, de tévedtem ám igyekszem ezentúl visszafogni az ostoba kérdéseimet. Nagyon sokat köszönhetek nektek.
Viszlát jó éjt.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by MR.47 on Pént. Okt. 30, 2015 7:48 am

Szerintem nyugodtan kérdez csak! Senki nem haragszik meg érte.
MR.47
Szint - 15
Szint - 15

Témanyitás by F06MG19 on Pént. Okt. 30, 2015 3:35 pm

Ellenkezőleg. Engem örömmel tölt el, hogy aki nem játszik olyan is olvassa, és élvezi Smile

Amúgy helyesírás. Példának itt vagyok. Nekem sem a legjobb, eleve ttelefonról írok, mégsem zavarja őket Very Happy
F06MG19
Szint - 21
Szint - 21

Témanyitás by Üdvözletem on Pént. Okt. 30, 2015 5:35 pm

Azt hittem ma elkezdhetek írni, de sajnos közbejött pár dolog talán lessz holnap valami.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by MR.47 on Pént. Okt. 30, 2015 7:00 pm

Nem sietünk sehová.
MR.47
Szint - 15
Szint - 15

Témanyitás by Üdvözletem on Pént. Okt. 30, 2015 9:19 pm

Azt szeretném megkérdezni, hogy a mesterséges inteligenciásoknak lehetnek érzelme? Illetve végezhetnek emberszerű tevékenységet mint cégvezetés?

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by MR.47 on Pént. Okt. 30, 2015 10:26 pm

Én egészen biztosra veszem, hogy cégvezetést végezhetnek. Hiszen az üzlet számító, kegyetlen világában hatékony tud lenni a kegyetlen lélek, számító tettek.
Ám érezni... Ha egy organikus burkolatot kapott szerelmi igényeket kielégítő droid volt az alap típus, amiből öntudatra ébredtél, akkor egészen biztosan. De én nem hiszem, hogy MI-t választanék, ha érzelmekre alapoznék a karimnál.
MR.47
Szint - 15
Szint - 15

Témanyitás by Üdvözletem on Pént. Okt. 30, 2015 10:37 pm

Nagyon köszönöm. Még semmi nem biztos, de mindent körbe akarok járni. Van pár gondolatom, de még nem biztos még az se, hogy lesz valami, de nagy rá az esély. ha sikerül egy jó karaktert kiötölnöm akkor igen.

Üdvözletem
Vendég

Témanyitás by MR.47 on Pént. Okt. 30, 2015 11:01 pm

Nekem azért furcsa ez, mert általában azzal szoktam gondba lenni, hogy túl gyorsan születnek kis szörnyek a fejemben. Smile
MR.47
Szint - 15
Szint - 15

Témanyitás by F06MG19 on Pént. Okt. 30, 2015 11:25 pm

Én álltalában kiválasztom a szimpatikus fajt, (itt még a kasztot) azután lesz amilyen lesz, jön magától, nem tervezem el előre Very Happy meg persze a játék alatt is változhat Wink
F06MG19
Szint - 21
Szint - 21

Témanyitás by MR.47 on Pént. Okt. 30, 2015 11:42 pm

Nem olyan rossz eltervezni. Én át szoktam gondolni, mert így olyan részeket is kidolgozhatok, amik tudatosan kerülnek bele. (Előnyök és hátrányok egyaránt. Lekötnek olyan paradoxonok, hogy valaki kereskedő lett a családja hatására, de egyébként nem bírja a túl sok embert és a sűrű interakciót.
És persze nagy kérdés, hogy hogyan oldja meg az életét, ha rá van kényszerülve a munkájában, hogy olyat csináljon, amit nem tud elviselni?)
MR.47
Szint - 15
Szint - 15

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére